O firmě

Co předcházelo vzniku firmy:
  1. Nulová šance zakoupit na místním trhu ty nejoblíbenější sypané oříškovo vanilkové lázeňské oplatky.
  2. Koncem roku 1992 zakoupení lázeňských oříškovo vanilkových oplatků v soukromé prodejně pečiva pana Ludvíka seniora z Domažlic od firmy Josef a Naděžda Ladrovi z Úherců u Plzně.
  3. Získání kvalitní receptury.
  4. Vybavení výrobních a skladovacích prostor.
  5. V březnu 1993 předvedení celého a správného výrobního procesu Josefem Ladrou a jeho dvěma pomocnicemi přímo v Okřešicích.
Po vzniku firmy s přestávkou na odstěhování do Okříšek přes 23 let výroby a zásobování obchodů především v Okříškách, okolí, v Třebíči i Jihlavě. Přibývaly i zajímavé akce různého typu. Ať již farmářské trhy, jarmarky i adventní či tradiční jarmark. Za zmínku určitě stojí, že 2x v roce jsme prodávali a to dokonce již bez ochutnávky ze stánku na pouti v Přibyslavicích - rovněž přes 23 let. Moji milí stálí zákazníci se už ani nediví, že po více jak 20-ti letech s ochutnávkou jsem při jedné pouti jaksi nestíhal a opomněl snad i na ochutnávku a světe div se, ono se nic nestalo. Oplatky mizely stejně rychle. Vlastně snad i rychleji, protože jsme mohli prodávat dva. Jinde ochutnávku rozdávám dál. V roce 2010 jsme vůbec poprvé přidali ohřev v ohřívacích kleštích v kterých se ale oplatky snažíme skutečně ohřát a to na teplotu cca 70°C.

Napsali o nás

Zveřejněno s laskavým svolením Tomáše Blažka, autora článku - novináře a fotografa v jedné osobě.

Napsali o nás v 5plus2